avrupa kargo Archives - Avrupa Kargo | Türkiyenin En Büyük Avrupa Kargo Markası | XPO Cargo

polonya KARGO

XPO Cargo’ya Hoş Geldiniz – Küresel Lider Lojistik Sağlayıcı

Polonya ekonomisinin tüm hayati alanlarında aktifiz ve Avrupa pazarlarında giderek daha fazla varız. Madencilik ve metal işlemeden inşaat, kimya, kereste, gıda ve otomotiv endüstrilerine kadar çeşitli sektörlere hizmet veriyoruz. Ortak bir depo ile maliyetler, tesisi kullanan şirketler arasında daha eşit bir şekilde dağılır. En önemlisi, maliyetlerin çoğu değişken hale gelir ve belirli bir zamanda işinizin hacmi ve faaliyet seviyeleri ile hareket eder.


Polonya pazarındaki en büyük şirketler için optimize edilmiş lojistik çözümler sunuyoruz. Potansiyelimizin ve tecrübemizin gücüyle ekonomiye yön veriyoruz.

qtq80-JdPaZ4.jpeg?time=1634707539

AVRUPA KARGO

XPO Cargo’ya Hoş Geldiniz – Küresel Lider Lojistik Sağlayıcı

Türkiye merkezli bu şirket, Avrupa ve ötesinde hem ulusal hem de uluslararası nakliye çözümleri sunmaktadır. XPO Cargo, Avrupa’da paket servisleri ile 41 eyaleti kapsıyor. Avrupa’ya yayılmış birkaç yan kuruluşu var, ancak aynı zamanda ortak şirketlerle de çalışıyor. Avrupa’nın dört bir yanına adres teslim koli ve palet teslimatları hizmetleri sunmaktadır. Uluslararası lojistik alanında sektörde lider marka kargo olarak sevkiyatlarımız her gün çıkışlarımız devam etmektedir. Uluslararası taşımacılıkta deneyim ve tecrubelerimizden yararlanmak ve hizmet almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Hizmet Verdiğimiz Ülkeler

qtq80-JdPaZ4.jpeg?time=1634707539