LİMANDAN LİMANA, KAPIDAN KAPIYA TESLİMATLAR

XPO Cargo, uzun yıllara dayanan deneyime sahiptir ve müşterilerin deniz taşımacılığı gönderilerini düzenlemelerine yardımcı olmaktadır.


DENİZ TAŞIMACILIĞI

EKONOMİK, ZAMANINDA TESLİMATLARBireysel denizaşırı pazarlar ve belirli ticaretlerin dinamikleri hakkında derinlemesine bir anlayışa sahibiz. Bu uzmanlık, kargonuzun geçişini etkileyen faktörler hakkında size pazara özel, yerel tavsiyeler sunmalarına olanak tanır. Bu şunları içerebilir: Terminal koşulları, yerel veya denizaşırı ulaşım altyapısı, yanaşma gecikmeleri veya tıkanıklık, yerel veya denizaşırı yasal ve politik değişiklikler.

Bu nedenle, ister ithalat ister ihracat yapıyor olun, XPO Cargo ile çalışmak sizi 493’ten fazla ofiste bir uzmanlar ağına bağlayacak, 100’ten fazla ülkede 400 limana 100 küresel rota planlayacak ve rekabetçi fiyatlar ve nakliye süreleri sunmayı taahhüt ediyoruz. Tüm bu uzmanlık ve kabiliyetle birlikte, müşteri hizmetlerine rakipsiz bir bağlılık gelir. Üretken, uzun vadeli bir ortaklık geliştirmek için ihtiyaçlarınızı anlamak için çok çalışacağız.

İşletmeniz geliştikçe ona yakın kalarak, hizmetlerimizi değişen ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde geliştirebileceğimize inanıyoruz. Bu şekilde, gerçekten özel olarak hazırlanmış bir hizmet yelpazesi sunmaya devam edebiliriz – ne göndermek isterseniz, nereye göndermek isterseniz biz hazırız.

XPO CARGO

DİĞER HİZMETLERİMİZ


PDF İNDİR

BROŞÜRLERİMİZBİZE ULAŞIN

Phone: +90 538 966 1010
Mail: info@xpocargo.com


KOLİ GÖNDERİMİ

Gönderilerinizi koli halinde ya da paletler üstünde adresinize kadar teslim ediyoruz.KORUMA

Gönderdiğiniz her ürün firmamız garantisi altındadır ve hata görmesi durumunda karşılanır.ÖZEL SİGORTA

Gönderileriniz için özel sigorta yaptırabilir veya teslimat süresi garantisi alabilirsiniz.DENİZYOLU TAŞIMACILIĞI HAKKINDA

DAHA FAZLA DETAY


Size ne kadara mal olacağından emin değil misiniz?

Öğrenmek için hesap makinemizi kullanın!