UÇAK İLE TAŞIMACILIK

HAVAYOLU TESLİMATLARI


Şirketimiz, küresel ekspres entegratörleri ve paket taşıyıcıları için kiralık personel ve hava taşımacılığı teknik hizmetleri sağlama konusunda uzmanlaşmıştır. Şirket ofisi ve ana merkez, Varşova, Polonya’da bulunmaktadır. Hava kargo gönderileriniz için, uzun veya kısa vadeli sözleşmeler, lojistik, personel, danışmanlık ve proje yönetimi hizmetleri için tam destek sağlar.


XPO Cargo, Avrupa genelinde uçak hattı bakım ve lojistik üslerine de sahiptir. Şirketin hizmet desteği, Avrupa ağını kapsar ve ayrıca Batı Afrika’daki harici müşterilere hizmet eder. 2010 yılından bu yana, şirket müşterilerine yüksek kaliteli, güvenilir havacılık çözümleri sunmakta, esneklik ve müşteri hizmetlerine vurgu yapmaktadır.

Şirket ayrıca Avrupa ve Asya’daki çeşitli operatörlere ATR ve B737 uçakları kiralamaktadır. XPO Havayolları, ekspres paket, posta ve çevrimiçi perakendeci pazarlarında dünyanın önde gelen şirketleri için kargo hizmetleri sağlamaktadır. Bu operasyonlar, kapsamlı bir Avrupa ağının yanı sıra Asya’daki operasyonları ve Avrupa’yı Asya ve Kuzey Amerika’ya bağlayan kıtalararası hizmetleri içerir.EN HIZLI KARGO

AYNI GÜN TESLİMAT


XPO Cargo, Avrupa, Afrika ve Asya merkezli havayollarına sahip küresel bir havacılık şirketidir. Bu havayolları, hem kargo hem de yolcu pazarlarında ve uçak kiralama hizmetlerinde ACMI, havayolu yedekleme, charter ve planlı operasyonlar dahil olmak üzere bir dizi hizmet sunar. XPO Havayolları ve ortak havayolları geniş gövdeli 140 uçaklık bir filo işletmektedir.

XPO CARGO

DİĞER HİZMETLERİMİZ


PDF İNDİR

BROŞÜRLERİMİZBİZE ULAŞIN

Phone: +90 538 966 1010
Mail: info@xpocargo.com


KOLİ GÖNDERİMİ

Gönderilerinizi koli halinde ya da paletler üstünde adresinize kadar teslim ediyoruz.KORUMA

Gönderdiğiniz her ürün firmamız garantisi altındadır ve hata görmesi durumunda karşılanır.ÖZEL SİGORTA

Gönderileriniz için özel sigorta yaptırabilir veya teslimat süresi garantisi alabilirsiniz.HAVAYOLU TAŞIMACILIĞI HAKKINDA

DAHA FAZLA DETAY


Size ne kadara mal olacağından emin değil misiniz?

Öğrenmek için hesap makinemizi kullanın!