KÜRESEL BAŞARIYA GİDEN YOL

XPO Cargo olarak farkımız uluslararası bir çok küresel lider ile işbirliği içerisinde çalışmamızdır. Bugün Avrupa’nın dört bir yanında partnerlerimiz ve kendi lojistik ofislerimiz ile her bölgede hizmetinizdeyiz.


Yolda tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için nakliye uygulamasını nakliye yönetimi hizmetleriyle birleştiriyoruz. Küresel kontrol kuleleri ağımız ve en son teknolojiyle gönderilerinizi yolculukları boyunca izleyecek ve ürünlerinizin her zaman en verimli rotada seyahat etmesini sağlayacağız. Ağımız esneklik, mükemmel hizmet seviyeleri, hızlandırılmış teslimat, azaltılmış doğrudan ve dolaylı maliyetler sağlar ve sürecin karmaşıklığını ortadan kaldırır. ABD, Türkiye, Çin ve Birleşik Krallık’ta başta olmak üzere tüm Avrupa bölgesine kesintisiz en hızlı hizmeti sunmaktayız.


Bölgesel karayolu hizmetlerimiz, Avrupa’daki belirli pazar gereksinimlerini karşılamak için tasarlanmıştır.

Avrupa’daki karayolu taşımacılığı çözümümüz, havalı süspansiyonlu araçlar, GPS izleme, 7/24 gerçek zamanlı izleme ve sıcaklık kontrollü kamyonlar dahil olmak üzere bir dizi katma değerli hizmetin yanı sıra Tam Kamyon Yükü (FTL) ve Kamyondan Az Yük (LTL) sağlar.

Türkiye ve Avrupa arasındaki e-ticaret hizmetlerinizi desteklemek için her gün en az iki tır ile sevkiyatlarımıza devam ediyoruz. Günlük çıkan tırlarımız ile en hızlı karayolu taşımacılığı hizmetini siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

XPO CARGO

HİZMETLERİMİZ


PDF İNDİR

BROŞÜRLERİMİZBİZE ULAŞIN

Phone: +90 538 966 1010
Mail: info@xpocargo.com
KOLİ GÖNDERİMİ

Gönderilerinizi koli halinde ya da paletler üstünde adresinize kadar teslim ediyoruz.KORUMA

Gönderdiğiniz her ürün firmamız garantisi altındadır ve hata görmesi durumunda karşılanır.ÖZEL SİGORTA

Gönderileriniz için özel sigorta yaptırabilir veya teslimat süresi garantisi alabilirsiniz.KARAYOLU TAŞIMACILIĞI HAKKINDA

DAHA FAZLA DETAYLAR


Size ne kadara mal olacağından emin değil misiniz?

Öğrenmek için hesap makinemizi kullanın!