TAM ZAMANINDA TESLİMAT

KURYE İLE TESLİMATLAR



Yönetim kadromuzun üyeleri, dünya çapında zaman açısından kritik kargo taşımacılığı alanında geniş deneyime sahip, binden fazla uçuşu yakalayan ve bize en iyi çözümü bulma konusunda üstünlük sağlayan eski OBC üyeleridir. Bunun nedeni kısmen 6 dilde (İngilizce, Fransızca, Türkçe, Rusça, Arapça ve İbranice) iletişim kurabilen çok dilli personelimiz ve dünyanın her yerinde faaliyet gösterecek birden fazla vize ve vatandaşlığa sahip olan ve her an ayrılmaya hazır olan broşürlerimizdir. 50’den fazla ülkede gümrük işlemleri dahil, 15 dakika içinde sağlanan Hepsi Bir Arada çözümlerimizi deneyin.

Zaman önemli olduğunda, Zaman Kritik gönderilere çözümler sağlamak için Araç Üstü Kurye ve El Taşıma Personelimiz hizmetimizdedir. Gönderinizi teslim alma yerinden teslim konumuna mevcut en hızlı uçuşla bizzat teslim edilecektir. Dünya çapında önemli havalimanlarında stratejik olarak konumlandırılmış 500’den fazla kuryeden oluşan bir ağla, çeşitli sektörlerden müşteriler için rekor sürede yardım sağlayabiliyoruz. 24/7 Kontrol Kulemiz, hattın durmasını önleyerek 15 dakika içinde size mevcut en iyi çözümü sağlayacaktır.


65 ülkede bulunan 541 Kurye ile, en büyük profesyonel kurye ağlarından birine sahibiz.

Kuryelerimizin her zaman hareket halinde olduğunu ve herhangi bir zamanda herhangi bir yerde olabileceğini göz önünde bulundurarak, ihtiyaçlarınızı buna göre en yakın kurye ile eşleştireceğiz. 15 dakika içinde Hepsi Bir Arada Çözümler sağlayacak olan 7/24 Kontrol Kulemizle iletişime geçmekten çekinmeyin.

XPO CARGO

DİĞER HİZMETLERİMİZ


PDF İNDİR

BROŞÜRLERİMİZ



BİZE ULAŞIN

Phone: +90 538 966 1010
Mail: info@xpocargo.com


KOLİ GÖNDERİMİ

Gönderilerinizi koli halinde ya da paletler üstünde adresinize kadar teslim ediyoruz.



KORUMA

Gönderdiğiniz her ürün firmamız garantisi altındadır ve hata görmesi durumunda karşılanır.



ÖZEL SİGORTA

Gönderileriniz için özel sigorta yaptırabilir veya teslimat süresi garantisi alabilirsiniz.



KURYE SERVİSLERİ HAKKINDA

DAHA FAZLA DETAY


Size ne kadara mal olacağından emin değil misiniz?

Öğrenmek için hesap makinemizi kullanın!